20th Century Fox ve Blue Sky Studios yakında sinemalarda olacak olan animasyon filmi Ferdinand‘dan yeni bir fragman ve klip çıkardılar.

15 Aralık’ta dev ekranda açılan Ferdinand’da, dev bir boğanın büyük bir kalbi olan hikayesini anlatıyor. Tehlikeli bir canavarla karıştırıldıktan sonra, yakalanıp evinden ayrılır. Ailesine geri dönmeye kararlı olarak, nihai macerada yanlış takımı bulan bir ekiple karşılaşır. İspanya’da kurulan Ferdinand, boğanın kapağına göre karar veremediğini ispatlıyor.

Seslendirme kadrosunda John Cena, Kate McKinnon, Gina Rodriguez ve Anthony Anderson gibi oyuncuların yer aldığı film, Blue Sky Studios ve yönetmen Carlos Saldanha‘nın  Munro Leaf ve Robert Lawson’ın esinlendikleri ‘The Story of Ferdinand‘ kitabının canlandırıcı bir animasyon komedi macerası.

Kadroda Daveed Diggs, Gabriel Iglesias, Bobby Cannavale, David Tennant, Flula Borg, Sally Phillips, Boris Kodjoe, Jerrod Carmichael, Raúl Esparza, Karla Martínez, Miguel Ángel Silvestre, Peyton Manning ve Juanes‘da yer alıyor. Nick Jonas filmin orjinal parçası “Home”un da söz yazarı.