Universal Pictures yakında çıkacak olan ve başrolünü Charlize Theron‘un yer aldığı silahlar, halatlar ve hatta ayakkabılarıyla olan katilleri öldürdüğü Atomic Blonde için yeni bir fragman yayınladı.

David Leitch‘in yönetmenliğini  ve  Kurt Johnstad‘ın senaristliğini üstlendiği Atomic Blonde, yazar Antony Johnston ve illüstratör Sam Hart‘ın ‘Oni Press‘ grafik romanına dayanıyor.

Atomic Blonde, MI6’nun en ölümcül suikastçısını, devrimle kaynayan ve hainlerin çift haçlı kovanlarıyla kaynayan bir şehrin zaman bombasıyla izleyen, korkunç bir aksiyon-gerilim filmi sunuyor.

Majesteleri Gizli İstihbarat Servisi Acentesi Lorraine Broughton’un (Theron) taç mücevheri, imkânsız görevinde hayatta kalabilmek için yeteneklerinden herhangi birini uygulamak isteyen eşit parçalı spycraft, duygusal ve vahşidir. İstikrarsız şehirden paha biçilmez bir dosya çıkarmak için Berlin’e yalnız gönderilen  Lorraine, gömülü istasyon şefi David Percival (James McAvoy) ile casus en ölümcül oyunu yolda gitmek için ortak olmak zorunda kalır.

Filmde ayrıca John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve Toby Jones‘da yer akmakta.

Atomic Blonde’un vizyon ile buluşma tarihi 28 Temmuz.

Kaynak: comingsoon