Hayranları tarafından aylarca bekledikten sonra ve Marvel Sinematik Evren’de yıllarca biriken uzun zamandır beklenen Avengers: Infinity War fragmanı nihayet burada!

Marvel Studios‘un Avengers: Infinity War’ı, Marvel Sinemasal Evreni hazırlarken ve on yıl boyunca on yıldır eşi benzeri görülmemiş sinematik bir yolculuk geçirirken, tüm zamanların en ölümcül gösterisini ekrana getiriyor. Avengers ve Süper Kahraman müttefikleri yıkıcı saldırıdan önce güçlü Thanos’u yenmek için herkesi feda etmeye istekli olmalı ve evrene bir son vermelidir.

Avengers: Infinity War oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Paul Rudd ve Josh Brolin.

Anthony ve Joe Russo‘nun yönetmenliğindeki Marvel’in Avengers: Infinity War filmi 4 Mayıs 2018’de sinemalara için planlanıyor. Ardından Avengers, 3 Mayıs 2019’da belirlenecek olan, adını verememiş dördüncü film için tekrar bir araya geliyor.