Bu yıl 32.’si dağıtılacak Bağımsız Ruh Ödülleri’nin adayları açıklandı. Nick Kroll ve John Mulaney’in sunumuyla 3 Mart’ta Los Angeles’ta yapılacak törende sahiplerini bulacak olan ödüllerin adaylıklarında  Call Me By Your Name filmi önde çıkıyor.

En İyi Film

Call Me By Your Name
The Florida Project
Get Out
Lady Bird
The Rider

En İyi İlk Film

Columbus
Ingrid Goes West
Menashe
Oh Lucy!
Patti Cake$

John Cassavetes Ödülü 

Dayveon
A Ghost Story
Life and nothing more
Most Beautiful Island
The Transfiguration

En İyi Yönetmen

Sean Baker – The Florida Project
Jonas Carpignano – A Ciambra
Luca Guadagnino – Call Me By Your Name
Jordan Peele – Get Out
Benny ve Josh Safdie – Good Time
Chloe Zhao – The Rider

En İyi Senaryo

Greta Gerwig- Lady Bird
Azazel Jacobs – The Lovers
Martin McDonagh – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Jordan Peele – Get Out
Mike White – Beatriz at Dinner 

En İyi İlk Senaryo

Kris Avedisian (Kyle Espeleta, Jesse Wakeman), Donald Cried
Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani – The Big Sick
Ingrid Jungermann – Women Who Kill
Kogonada – Columbus
David Branson Smith, Matt Spicer – Ingrid Goes West

En İyi Sinematografi

Thimios Bakatakis – The Killing of a Sacred Deer
Elisha Christian – Columbus
Hélène Louvart – Beach Rats
Sayombhu Mukdeeprom – Call Me by Your Name
Joshua James Richards – The Rider 

En İyi Kurgu

Ronald Bronstein, Benny Safdie – Good Time
Walter Fasano – Call Me by Your Name
Alex O’Flinn – The Rider
Gregory Plotkin – Get Out
Tatiana S. Riegel – I, Tonya

En İyi Kadın Oyuncu

Salma Hayek – Beatriz at Dinner
Frances McDormand – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Margot Robbie – I, Tonya
Saoirse Ronan – Lady Bird
Shinobu Terajima – Oh Lucy!
Regina Williams – Life and nothing more 

En İyi Erkek Oyuncu

Timothée Chalamet – Call Me by Your Name
Harris Dickinson – Beach Rats
James Franco – The Disaster Artist
Daniel Kaluuya – Get Out
Robert Pattinson – Good Time

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Holly Hunter – The Big Sick
Allison Janney – I, Tonya
Laurie Metcalf – Lady Bird
Lois Smith- Marjorie Prime
Taliah Lennice Webster – Good Time

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Nnamdi Asomugha – Crown Heights
Armie Hammer – Call Me by Your Name
Barry Keoghan – The Killing of a Sacred Deer
Sam Rockwell – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Benny Safdie – Good Time

En İyi Belgesel

The Departure – Lana Wilson
Faces Places – Agnés Varda, JR
Last Men in Aleppo – Feras Fayyad
Motherland – Ramona S. Diaz
Quest – Jonathan Olshefski

Yabancı Dilde En İyi Film

BPM (Beats Per Minute)
A Fantastic Woman
I Am Not a Witch
Lady Macbeth
Loveless