Bu cuma günü piyasaya sürülecek olan tam bir Red Band fragman ile Universal Pictures’ın yeni filmi Atomic Blonde’nin iki yeni teaserında olayların olacağını gösteriyor.

Akademi Ödülü sahibi Charlize Theron‘ın başrolünde olduğu, Kurt Johnstad‘ın uyarladığı senaryo ile David Leitch‘in yönettiği Atomic Blonde filminin başlığını çiziyor. Atomic Blonde, yazar Antony Johnston ve illüstratör Sam Hart tarafından yazılan Ony Press grafik romanına dayanıyor.

Sinemalarda 28 Temmuz’da yer alacak olan film SXSW Film Festivali’nde 12 Mart’ta gösterilecek.

Atomic Blonde, MI6’nun en ölümcül suikastçısını, devrimle kaynayan ve hainlerin çift haçlı kovanlarıyla kaynayan bir şehrin zaman bombasıyla izleyen, korkunç bir aksiyon-gerilim filmi sunuyor.

Majesteleri Gizli İstihbarat Servisi Acentesi Lorraine Broughton’un (Theron) taç mücevheri, eşit imkânlara sahip olan casus simsarı, duygusal ve vahşidir; imkânsız görevinde hayatta kalabilmek için yeteneklerini geliştirmeye isteklidir. İstikrarsız şehirden paha biçilmez bir dosya çıkarmak için Berlin’e yalnız gönderilir,  istasyon şefi David Percival (James McAvoy) ile o ortakları casusların ölümcül oyun üzerinden yolunu çizmeye başlar.

Kaynak: comingsoon