Üst üste ikinci yıl için Warner Bros. Pictures ve DC Films, San Diego Comic-Con‘da gelecek Justice League (Adalet Ligi) için yepyeni bir fragman yayınladı.

Justice League’in oyuncu kadrosunda Ben Affleck‘i Batman, Henry Cavill‘i Superman, Gal Gadot’ı Wonder Woman, Jason Momoa’yı Aquaman, Ezra Miller’ı The Flash, Ezra Miller’ı Cyborg, Willem Dafoe ‘yu Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg‘i Lex Luthor, Jeremy Irons‘ı Alfred Pennyworth, Diane Lane‘i Martha Kent, Connie Nielsen‘ı Queen Hippolyta, Billy Crudup‘u Henry Allen, Amber Heard‘ı Mera, Kierset Clemons‘ı Iris West, J.K. Simmons’ı Commissioner Gordon ve Amy Adams‘ı Lois Lane olarak izleyeceğiz.

Justice League (Adalet Ligi) kahramanın insanlığa olan inancına ve Süpermen’in özverili davranışından esinlenilerek Bruce Wayne’in, yeni bulunan müttefiki Diana Prens’in daha da büyük bir düşmanla yüzleşmesine yardım ettiğini görür. Birlikte, Batman ve Wonder Woman yeni uyandırılmış tehdide karşı durmak için bir grup metahuman bulmak ve işe almak için çabucak çalışıyorlar. Ancak Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve The Flash gibi benzeri görülmemiş bu kahramanın ligine girmesine rağmen gezegeni büyük bir saldırıdan kurtarmak için çok geç olabilir.

Zack Snyder tarafından yönetilen film Chris Terrio’in kaleminden çıktı.

Justice League, 10 Kasım 2017’de sinema salonlarında yerini alacak.