Bilindiği üzere her aktör, yeni bir rol üstlenmenin sadece zihinsel hazırlık gerektirmediğini, ancak bedenin fiziksel dönüşümü yaptığını ve bazı durumlarda bu dönüşümlerin aşırı olduğunu bilir. Mesela; Tom Hardy, Bane’i oynamak için deli gibi kilo almıştır ve sadece kas yapmıştır. Aynız şekilde Mark Wahlberg‘de Deepwater Horizon için birkaç kilo almış filmin hakkını vermiştir. Ya da Christian Bale! Bir kilo alır bir verir.

Kameraya layık olmak için bedenlerini doğrultmaya gönüllü olan Hollywood aktörlerinden biride David Harbour. İki sezondur devam eden Stranger Things dizisinin yıldızı Harbour canlandıracağı yeni Hellboy karakteri için sıkı bir spor programına girdi ve çalışmalara hız kesmeden başladı. Daha önce yayınlanan ilk Hellboy görselinden de anlaşılacağa üzere Harbour ziyadesi ile karakteri için genişlemeye devam ediyor. Mike Mignola’nın yazıp çizdiği Hellboy için biçilmiş bir kaftan olarak lanse edilen Harbour bizcede çok iyi bir tercih olmuş.

11 Ocak 2019’da vizyona girecek olan filmde Professor Broom, Blood Queen, Ben Daimio gibi karakterleri de göreceğiz. Ayrıca anlatılana göre çizgi romanlardaki “The Wild Hunt” hikayesine benzer bir hikaye işlenecek.

Antrenör Don Saladino’yla birlikte Harbour’un egzersiz programlarına göz atmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.