Deadpool 2‘de çekimler devam ediyor ve yıldız Ryan Reynolds, şanslı bir şekilde manipüle mutant Domino olarak karşımıza çıkan Zazie Beetz‘e ilk bakışımızı sunan yeni bir fotoğrafı ortaya çıkarmak için Twitter’dan geçti!

John Wick‘in yönetmeni David Leitch‘in senaristler Rhett Reese ve Paul Wernick ile beraber 20th Century Fox Marvel‘ın “gerçek kahramanlar burada” adlı bir senaryo ile filme ellerinden gelen her şeyi koyarak yönetmeyi sürdürüyor. Reynolds yine Deadpool 2’de X-Men serilerinin mimarları Simon Kinberg ve Lauren Shuler Donner’de yapımcı olarak görev yapıyor.

Reynolds, X-Men Cyclops’un zaman yolculuğu yapan oğlu olan Cable olarak filme dahil olan Josh Brolin‘in tepesinde her zaman ki gibi yer alıyor. Bu arada Jack Kesy doğrulanmamış olsa da İrlandalı mutant Black Tom Cassidy olduğu söylenen filmin merkezi kötücüsü olarak oynayacağı dedikodusu var. Japon aktris Shioli Kutsuna ve Julian Dennison  filmde gizemli rollerde yer aldı.

İlk filmde yer alan Leslie Uggams‘ı Blind Al, Morena Baccarin‘i Vanessa, Brianna Hildebrand‘ı Negasonic Teenage Warhead ve Stefan Kapicic‘i Colossus’un sesi olarak tekrar izleyeceğiz.

Deadpool 2 sinema salonlarına 1 Haziran 2018 tarihinde gelecek.