Usta oyuncu Emma Thompson‘un başrolünde yer aldığı komedi filmi Late Night‘tan fragman yayınlandı. Bir talk show programı yaratıcısının yenilenmek istemesinin ardından işe aldığı Molly’nin her şeyi değiştirmesini konu edinen komedi türündeki filmde Emma Thompson‘a Mindy Kaling eşlik ediyor.

Nisha Ganatha yönetmenliğindeki Late Night filminin konusu ise şöyle: Katherine Newbury, gece yarısı talk show programının efsanevi sunucusudur. Ancak insanlar onu ‘kadınlardan nefret eden kadın’ olmakla suçlamaya başlar. Bunun ardından Molly’yi işe alan Newbury, talk show’unun yazarları arasındaki tek kadını işe almış bulunmaktadır. Molly, Katherine’in gittikçe düşen reytinglerini toplamaya çalışacak ve sunucunun etrafındaki insanları kendi istediği insanlarla değiştirmeye başlayacaktır. Molly, beyaz erkeklerden oluşan ofise yalnızca çeşitlilik getirmek amaçlı orada bulunmadığını kanıtlamak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Katherine’in kariyerinin canlandırılması ve hayatının yeni bir evresinin açılması Molly’ye bağlıdır.

Zamanda Kıvrılma, Ocean’s Eight, The Mindy Project, The Office gibi yapımların yıldız ismi Mindy Kaling ile Sense and Sensibility, Saving Mr. Banks, Love Actually, Howards End gibi yapımlardan tanıdığımız usta oyuncu Emma Thompson, komedi türündeki Late Night‘ın başrolünü üstleniyor. Onlara eşlik eden isimler arasında Suicide Squad, The Mindy Project, Neighbors, Disaster Movie gibi yapımlardan hatırladığımız Ike Barinholtz; Milk, This Is Us, American Horror Story gibi yapımlarda karşımıza çıkan Denis O’Hare, iki Oscar adaylığı bulunan John Lithgow, Amy Ryan, Max Casella, Faith Logan gibi isimler bulunuyor. Late Night filminin senaryosunu da başrolü üstlenen Mindy Kaling kaleme aldı. Bu yıl, Sundance Film Festivali’nde dünya promiyerini yapan filmin tüm hakları Amazon Stüdyoları tarafından 13 milyon dolara satın alınmıştı. Bu durum da festivalin en yüksek fiyata satın alınan film ünvanını Late Night’a devretmişti.

Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi şimdilik belirsizliğini koruyor.