Notice: Undefined property: stdClass::$popup_type in /home/kelmasi/public_html/wp-content/plugins/popup-manager/popup-manager.php on line 2483

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ve kızı Kumru Say bir sosyal sorumluluk projesi için ilk kez ortak bir sergi açtı. Sokak hayvanları yararına düzenlenen sergi Maslak Karbon Galeri‘de 9 Haziran günü sanatseverlerle buluştu.

Sergiye gösterilen yoğun ilgiden dolayı sergi 30 Temmuza uzatıldı. Ortak noktaları hayvanseverlik olan baba-kız, sahipsiz sokak hayvanları için Türkiye’de uzun yıllardan beri mücadele veren Hayvan Hakları Federasyonu’na (HAYTAP) destek olmak için ortak bir projeye imza attı. Say ailesi amatör oldukları sanat dallarındaki eserlerini ilk kez beğeniye sunuyor. Windowist Tower bünyesinde hizmet veren Karbon Gallery’de sergilenen eserler arasında Kumru Say’ın orijinal çizimleri ve Fazıl Say’ın fotoğrafları bağış karşılığı hayvanseverlerle buluşuyor. Bu bağışlar sahipsiz sokak hayvanlarının hayatlarını kurtarmaya, onlara daha iyi birer yaşam sunmak için harcanacak.

KARBON GALLERY

Çağdaş Sanat Alanı / Contemporary Art Space

Ulaşım: Windowist Tower, Eski Büyükdere Cad. No: 26, Maslak, 34467 İstanbul

Metro: Taksim -> İTÜ Ayazağa, Windowist Tower Çıkışı

Galeri Ziyaret Saatleri: 11:00 – 19:00 / Pazartesi-Cuma 11:00 – 18.00 / Cumartesi

İletişim: + 90 212 999 3990

karbongallery@gmail.com