Amanın… Madonna, Sean Penn ile Yeniden Evlenmek için 150.000 $ Teklif Etti: ‘Sana Hala Aşığım’

Steve Granitz/WireImage

Herkesin hala soul mates (ruh ikizi) olarak düşündüğü ikili 80’li yıllarda dört yıldan uzun süre evli kaldılar. Sonra da olaylı bir şekilde boşandılar. Ama arayı hiç soğutmadılar. Geçen cuma akşamı Madonna, Sean Penn’e – ünlülerle dolu bir kalabalığa – hala onu sevdiğini ve onunla doğru fiyat için … … evleneceğini söyledi.

58 yaşındaki şarkıcı, ünlülerle dolu Cuma gecesinde Miami Art Basel’de Malawi bağış galasına ev sahipliği yaptı.

Olayın çoğu sosyal medyada paylaşıldı; Madonna’nın Penn’le 150.000 dolar teklif verirse, yeniden evlenme teklifinde bulunduğu bir an dahil olmak üzere sosyal medyada paylaşıldı. Aslında bir nevi şaka olarak bakılan duruma herkes ‘kahkahalarla cevap verdi.

Madonna ile Penn’in evlilikleri hep olay olmuş, en sonunda aktörün popun kraliçesini dövmesinden sonra da bitmesine sebebiyet vermişti.

Gelelim bağışa: Madonna’ya ait üç siyah-beyaz fotoğraf ve fotoğrafçı Herb Ritts tarafından çekilen Penn ile olan 1985 düğün fotoğrafları 230.000 dolara gitti.

https://www.instagram.com/p/BNjHSi5hZiL/?taken-by=dezmond_miles

Jennifer Lawrence ‘Hunger Games’ Çekimlerinde Çalışanlardan Birisinin Neredeyse Ölümüne Yol Açacakmış!!! Hem de Nasıl??

https://youtu.be/79qxARNz02U

J Law ‘Hunger Games’de muhteşem bir okçuyu canlandırdı. Ama totosu için aynı şey söylenemez. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???

26 yaşındaki Oscar’lı oyuncu katıldığı The Graham Norton Show’da Hawaii’de Catching Fire çekimlerinde çalışanlardan birisinin az kalsın ölümüne sebebiyet vereceğini söyledi.

Filmde giymiş olduğu ve üstünden çıkarmadığı ıslak kıyafetinin içinde totosunun delice kaşındığını ve bu problemi geçirmek içinde kayalardan yardım aldığını anlatan Lawrence, bir anda bir kayanın aşağıya doğru kaymasından dolayı sesçilerden birini öldüreceğini belirtti.

“Kutsal kayalar vardı … ve onlara oturmamalısın çünkü cinsel organlarını onlara göstermemelisin. “[Ama] toto kaşıntıları için çok iyilerdi!” diye eklemeyi de unutmadı.

Durumun bütün Hawaiiler için ‘Lanet’ olduğunu, onlara ‘Ben sizin lanetinizim.’ diyerek şaka yaptığını söyledi.

Ne totoymuş ama 🙂

Pardoooooon… Brad Pitt, Jen Aniston’ı Davet mi Etti!? Nasıl Yani!?!?!

adsiz

Olay olay olay…… Jennifer Aniston geçtiğimiz günlerde kendi filminin tanıtımı için Londra’da oldukları sırada Brad Pitt’ten gelen bir akşam yemeğine davetiye almış. World War ll’nin tanıtımı için şehirde olan aktörün Angelina Jolie ile boşanma arifesinde yapmış olduğu en büyük adım. Heat dergisine göre Brad’in eski Friends yıldızı ile görüşmek istediği bildirilirken, evliliğinde mutlu olan Jennifer biraz daha suskundu.

Güzel oyuncuyu arayan Brad davetini sunarken, Aniston’ın ise ona bol şans dilediği ama ikilinin buluşmasının imkansız olacağını belirtmiş. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu Brad.

Daha sonra ise email aracılığıyla Jen’den özür dileyen Brad,umutsuz duruma düşmüş. Fakaaaaaattt, içeriden gelen bilgiye göre, Jen, Londra’daki birbirinden birkaç dakika uzakta olsalar da eski eşiyle akşam yemeği riskiyle karşı çıkmak istemiyormuş. Vay anam vay….

Eeee, yapacak bişi yok Brad, sen kaşındın, sen ayrıldın Amerika’nın tatlı kızından…

Mutlu bir evlilik sürdüğünü gözler önüne seren güzel oyuncu ise Brad ile masaya oturmak için eşi Justin Theroux’dan bir hareket bekliyormuş. İşte marjinallik 🙂

Kaynak: people magazine