Türk Popunun Kraliçesi başarılı şarkıcı Hande Yener, Almanya’nın geleneksel olarak düzenlemiş olduğu ‘BAMA MUSIC AWARDS 2017‘de sahne alacak. Bu güzel haber Yener’in kendisine ait olan instagram hesabından sevenlerine aktarıldı.

Daf BAMA MÜZİK ÖDÜLLERİ, Hamburg, Almanya’da bulunan Daf Entertainment tarafından sunulan çok kültürlü uluslararası bir müzik ödül şovudur. Dünyanın her yerinden sanatçıları onurlandırmak ve aynı zamanda dünyayı müzik kadar güzel bir şeyle birleştirmek için yaratılmıştır. Bu ödül, küresel müzik severler arasında zamanın sonuna kadar yaratıcılığı, birliği ve eğlenceyi ölümsüzleştiriyor. Ödüller, Avrupa, Asya ve Afrika’daki en başarılı ve en başarılı müzisyenlere sunuluyor.

BAMA’nın Sanatsal Vizyon’u ‘Her kültürün kendine özgü müzik ve şarkı tadı vardır; bu ülkelerdeki inanılmaz derecede zengin insanlar yaratır. Gazzeli şarkıcılardan Rap sanatçılarına! Dünyanın dört bir yanından gelen sanatçıları ağırlıyoruz. Herkes kendi kültürlerinin şarkılarına akmasına izin verir. Geleneksel halk müziğinden (Schlager), modern Pop ve RnB, Rap, HipHop’dan Rock müziğine kadar her şeyi duyabilirsiniz. Tüm bu türlerin sanatçıları, bir Sahnede dünyanın önünde sofistike ve görkemli bir şekilde sunuluyor. Böylece kendi kültürünün dışında bir izleyici kitlesine ulaşma fırsatına sahip olurlar. Aynı zamanda izleyici farklı dünyamızın farklı kültürlerine daha da yaklaşıyor.’ diye yazılarak site de güzel bir açıklama da bulunuyor.

17 Kasım’da Almanya’nın Hamburg şehrinde Barclaycard Arena’da yapılacak ödül töreninde çıktığı ilk günden beri  yaptığı işlerde başarıları ile müzik camiasında yerini sağlamlaştıran hatta hatta kıskanılan Hande Yener’e başarılar diliyor ve bize yaşatmış olduğu gurur için saygılarımızı sunuyoruz.