Marvel Studios, Thor: Ragnarok‘un Ölüm Tanrıçası Hela olan aktrist Cate Blanchett  devamı niteliğini vurgulayan yeni bir TV spotu yayınladı.

Marvel Stüdyolarının Thor: Ragnarok’unda Thor, kudretli çekiç olmadan evrenin öbür tarafında hapis yatıyor ve kendisini Asgard’a geri döndüğünü ve Ragnarok’u – kendi evinin yıkımı ve Asgard uygarlığının sona ermesi için güçlü yeni tehdit, acımasız Hela’nın etkisinde olduğunu görüyor. Ama önce, onun eski müttefikleri ve Avenger’ı – Incredible Hulk’u (İnanılmaz Hulk) karşı kendine çeken ölümcül bir gladantoryal yarışmada hayatta kalmalıdır!

Thor, güçlü darbesi olmadan evrenin diğer tarafına hapsediliyor ve Ragnarok’u durdurmak için Asgard’a geri dönmek için zamana karşı bir yarışta buluyor. Kendi yeryüzünün imhası ve Asgard uygarlığının sonu – ok güçlü, yeni bir tehdidin elinde, acımasız Hela ile birlikte. Ama önce onun eski müttefikleri ve Avenger’ı – Incredible Hulk’ı aleyhine açan ölümcül bir macera yarışmasında hayatta kalmalı!

Thor’un bu üçüncü filminde  Chris Hemsworth, Tom Hiddleston,  Mark Ruffalo, Idris Elba, Sir Anthony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson,  Jeff Goldblum, Karl Urban gibi oyuncular yer alıyor. Taika Waititi‘nin yönettiği filminin sonunda Benedict Cumberbatch‘in Doktor Strange’i Loki ile başa çıkmak için Thunder God ile takım olacak.

Thor: Ragnarok, 3 Kasım 2017’de sinema salonlarına adım atacak.