20th Century Fox ve Blue Sky Studios, 22 Temmuz 2016’da beşinci kez beyaz perdede yer alacak olan animasyon Ice Age: Collision Course‘dan yeni bir video yayınladı.

Ray Romano, Denis Leary, John Leguizamo, Queen Latifah, Seann William Scott, Josh Peck, Simon Pegg, Keke Palmer, Wanda Sykes ve Jennifer Lopez gibi yıldızların seslendirmelerde yer aldığı filme Stephanie Beatriz, Adam DeVine, Jesse Tyler Ferguson, Max Greenfield, Jessie J, Nick Offerman, Melissa Rauch, Michael Strahan ve Neil deGrasse Tyson gibi yeni karakterlere seslerini veriyorlar.

Collision Course’da Scrat her zaman ki gibi epik hikayesi meşe palamudunun peşindedir, onun bu hırsı yüzünden yanlışlıkla kozmik olayların bir dizi yola çıkıyor ve bu dönüşümü Ice Age Dünya’sını tehdit ediyor. Kendilerini korumak adına Sid, Manny, Diego ve diğer sürüler evlerini terk etmek zorunda kalıyorlar, egzotik yeni topraklara yolculuğa çıkan ve renkli yeni karakterler bir dizi karşılaşan meşhur grubumuz komedi ve macera dolu bir arayış atılıyorlar.

Kaynak: comingsoon