20th Century Fox ve Blue Sky Studios Ice Age filmlerinin devamı olan Ice Age: Collision Course’dan yeni bir klip servis etti. Yayınlanan klipte çılgın Space Rocks’ı görüyoruz.

Filmin seslendirme kadrosunda Ray Romano, Denis Leary, John Leguizamo, Queen Latifah, Seann William Scott, Josh Peck, Simon Pegg, Keke Palmer, Wanda Sykes, and Jennifer Lopez. Joining the herd are Stephanie Beatriz, Adam DeVine, Jesse Tyler Ferguson, Max Greenfield, Jessie J, Nick Offerman, Melissa Rauch ve Michael Strahan gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise daha önce Ice Age serilerini çeken Mike Thurmeier oturuyor.

Collision Course’da Scrat her zaman ki gibi epik hikayesi meşe palamudunun peşindedir, onun bu hırsı yüzünden yanlışlıkla kozmik olayların bir dizi yola çıkıyor ve bu dönüşümü Ice Age Dünya’sını tehdit ediyor. Kendilerini korumak adına Sid, Manny, Diego ve diğer sürüler evlerini terk etmek zorunda kalıyorlar, egzotik yeni topraklara yolculuğa çıkan ve renkli yeni karakterler bir dizi karşılaşan meşhur grubumuz komedi ve macera dolu bir arayış atılıyorlar. Film, 22 Temmuz’da vizyona girecek.