John Wick 3: Parabellum‘dan hareketli bir poster ve ilk teaser geldi. Resmi fragmanın ise bu hafta yayınlanması bekleniyor.

10 saniyelik yayınlanan kısa videoda filmin adının resmen John Wick 3: Parabellum olduğu duyuruluyor. Başrolünde Keanu Reeves‘in yer aldığı filmin diğer oyuncu kadrosunda Ian McShane, Laurence Fishburne, Anjelica Huston, Halle Berry, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, Tiger Hu Chen, Yayan Ruhian ve Lance Reddick gibi isimler bulunuyor.

Chad Stahelski‘nin yönetmen koltuğuna oturduğu film, ikinci filmde anlatılan olaylardan kısa bir süre sonrasını anlatıyor. Reeves’in canlandırdığı John’un, Yüksek Masa olarak bilinen gizli uluslararası suikastçı kurulunun üyelerinden biri olan Santino D’Antonio’yu öldürmesiyle sona erdi. Bunun sonucunda John, Continental Hotel zinciri üyeliğinden çıkarıldı ve kafasına 14 milyon dolarlık bir ödül konuldu. Artık New York’taki her profesyonel katilin John Wick’i öldürmek istemesi için çok iyi bir nedeni var. Film, 17 Mayıs’ta vizyona girecek.