Black Mass Poster: Johnny Depp Looks Deadly in the September Release

Warner Bros. Pictures, başrollerini  Johnny Depp, Joel Edgerton, Benedict Cumberbatch, Rory Cochrane, Jesse Plemons, Kevin Bacon, W. Earl Brown, David Harbour, Dakota Johnson, Julianne Nicholson, Corey Stoll, Peter Sarsgaard, Adam Scott ve Juno Temple‘ın oynadığı, Scott Cooper‘ın yönetmenliğindeki Black Mass filminden poster yayınladı.

1970’lerde Güney Boston’da FBI Ajanı John Connolly (Edgerton) İrlandalı mafya  “Whitey” Bulger‘ı (Depp) FBI ile işbirliği yaparak, ortak bir düşmanları olan İtalyan Mafyasını ortadan kaldırmak için ikna eder. Drama, kontrol dışına, gücünü pekiştirmek ve Boston tarihinin en acımasız ve güçlü gangsterler biri haline gelen Whitey’in yasa uygulamadan kaçmasını sağlayan, kutsal ittifakın gerçek hikayesini anlatıyor.

‘O büyüleyici olabilir. O acımasız olabilir. Nereden saldıracağını bilemediğimiz bir kobra olabilir.’ yönetmen Scott Cooper daha önce 2013 yılı Kasım ayında iki kere ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Bulger için bu cümleleri sarf etti. ‘Sette bir sürü insan Whitey’i yakından tanıyordu. Johnny’nin ona benzerliği de herkesi şaşkınlığa uğratıyordu. Bu yüzden bazı çalışanlar Deep’e bakamıyordu. Bıyık kıvıran kötü bir adam olmak çok kolay, fakat Bu performans o kadar uzak olamazdı. Bu adam gerçekten çok yetenekli.’ açıklamalarıyla Cooper, Johnny Deep’in benzersizliğini vurguladı.

Black Mass, 18 Eylül’de gösterime girecek.

Black Mass

Kaynak: comingsoon