Sinema salonlarında yer almasına iki hafta kala Warner Bros. devam filmi Justice League‘den 50’den fazla yüksek çözünülürlükte fotoğraf yayınladı. Bunların arasında, prodüksiyondaki sahne arkasında bazı yeni fotoğraflar yer alıyor.

Justice League’de  Ben Affleck‘i Batman, Henry Cavill‘i Superman, Amy Adams‘ı Lois Lane, Gal Gadot’u Wonder Woman, Ezra Miller‘ı The Flash, Jason Momoa‘yı Aquaman, Ray Fisher‘ı Cyborg, Jeremy Irons‘ı Alfred Pennyworth, Diane Lane‘i Martha Kent, Connie Nielsen‘ı Queen Hippolyta ve J.K. Simmons‘ı Komiser Gordon olarak izleyeceğiz.

Justice League’de kahramanın insanlığa olan inancına ve Superman’in özverili davranışından esinlenilerek Bruce Wayne’in, yeni bulunan müttefiki Diana Prens’in desteğini alarak daha büyük düşmanlarla yüzleştiğini görür. Batman ve Wonder Woman yeni uyandırılmış tehdide karşı durmak için bir grup metahuman bulmak ve işe almak için çabucak harekete geçiyor. Ancak Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve The Flash gibi benzeri görülmemiş bu kahramanın ligine girmesine rağmen, gezegeni büyük bir saldırıdan kurtarmak için çok geç olabilir.

 Zack Snyder‘ın yönettiği filmi  Joss Whedon ve Chris Terrio yazdı.