Warner Bros. Pictures yeni Justice League (Adalet Ligi) fragmanını piyasaya sürdü.

Justice League’de Ben Affleck, Batman; Henry Cavill, Superman; Gal Gadot, Wonder Woman; Jason Momoa, Aquama; Ezra Miller, The Flash; Ray Fisher, Cyborg; Willem Dafoe, Nuidis Vulko; Jesse Eisenberg, Lex Luthor; Jeremy Irons, Alfred Pennyworth; Diane Lane, Martha Kent; Connie Nielsen, Queen Hippolyta; Billy Crudup, Henry Allen; Amber Heard, Mera; J.K. Simmons, Commissioner Gordon ve Amy Adams, Lois Lane olarak karşımıza çıkıyor.

Kahramanlığın insanlığa olan inancına ve Süperman’in özverili davranışından esinlenerek akın eden Justice League’de Bruce Wayne daha büyük bir düşmanla yüzleşmek için yeni keşfedilen Prenses  Diana’nın yardımını istiyor. Batman ve Wonder Woman, bu yeni uyanan tehdide karşı durmak için bir grup metahuman bulmak ve işe almak için çabucak çalışıyorlar. Ancak, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve The Flash gibi benzeri görülmemiş bu kahramanın ligine girmesine rağmen, gezegeni büyük bir saldırıdan kurtarmak için çok geç olabilir.

Zack Snyder‘in yönettiği, Joss Whedon ve Chris Terrio‘nun senaryosunun sonucu olarak beyaz perdeye aktarılan Justice League, 17 Kasım’da hayranlarıyla buluşacak.