Warner Bros. Pictures ne için yayınlandığını belirtmediği Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash ve Cyborg‘u içeren beş Justice League baskısı çıkardı. Her bir karakterin logoları Justice League basmalarının her birinin altında, ancak Superman yine burada da kayıp. Stüdyo, basımlarla ilgili daha ayrıntılı bilginin Ekim ayında açıklanacağını söylüyor.

Justice League’de  Ben Affleck‘i Batman, Henry Cavill‘i Superman, Gal Gadot‘ı Wonder Woman, Jason Momoa’yı Aquaman, Ezra Miller‘ı The Flash, Ray Fisher‘ı Cyborg, Willem Dafoe‘yı Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg‘i Lex Luthor, Jeremy Irons‘ı Alfred Pennyworth, Diane Lane‘i Martha Kent, Connie Nielsen‘ı Queen Hippolyta, Billy Crudup‘ı Henry Allen, Amber Heard‘ı Mera, Kiersey Clemons‘ı Iris West, J.K. Simmons‘ı Commissioner Gordon ve Amy Adams‘ı Lois Lane karakterleri olarak izleyeceğiz.

Justice League kahramanın insanlığa olan inancına ve Superman’in özverili davranışından esinlenilerek Bruce Wayne’in, yeni bulunan müttefiki Diana Prens’in desteğini alarak daha büyük düşmanlarla yüzleştiğini görür. Batman ve Wonder Woman yeni uyandırılmış tehdide karşı durmak için bir grup metahuman bulmak ve işe almak için çabucak çalışıyorlar. Ancak, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve The Flash gibi benzeri görülmemiş bu kahramanın ligine girmesine rağmen, gezegeni büyük bir saldırıdan kurtarmak için çok geç olabilir.

Yönetmenliğini Zack Snyder yapacak olan filmin senaryosu Joss Whedon ve Chris Terrio tarafından yazılan bir Snyder ve Terrio hikayesidir.