Dediğimiz gibi Justice League‘nin (Adalet Ligi) dünya genelindeki sinema salonlarına gelmesine çok kalmadı.

Ve film, bu ay resmen resmen çıkmadığı halde, şu anda filmden izleyebileceğiniz altı sahne var.

Film seçimli YouTube kanalının izniyle sahneler, hayranların fragmanlarda ve TV spotlarında daha önce gördükleri görüntülerin bir uzantısıdır; ancak içeriği biraz genişletilmiştir.

Wonder Woman‘ın (Gal Gadot) cehennem gibi görünen iki kapının arasından patladığı o an aslında onun büyük bir patlamayı durdurması.

Bu arada, The Flash (Ezra Miller) varoluşçu freakout, böcekler ve silahlar da dahil olmak üzere korktuğu şeyin Batman‘ı (Ben Affleck) daha kapsamlı bir liste haline getirmesini içeriyor.

Ancak, belki de en heyecan verici olanı, video, hayranlara Danny Elfman‘ın Batman temasını tekrar harekete geçirmek için ilk şansı veriyor.

Elfman, Justice League’nin ses efektlerini DC Go-to-Gang Junkie XL’den devraldı ve daha önce klasik temasının film için geri döneceğini doğrulamıştı.

Ve hayranlar sonunda bu klip makarası boyunca temayı duyabilirler – ayrıca muhtemelen Mayıs ayında kafanızdan çıkamayacağınız elektrikli Wonder Woman teması da cabası.

Ayrıca, makara Bruce Wayne ve Arthur Curry (Jason Momoa) arasındaki kavganın yanı sıra, Batman’ın ekibi için Aquaman’ı almaya çalışması gibi yüce bir Steppenwolf showdown’unu da canlandırıyor.

Buna ek olarak, sahnelerin Adalet Ligi için Victor Stone / Cyborg‘u (Ray Fisher) işe alacak Wonder Woman’ı ima ettiği anlaşılıyor ve görününce oldukça heyecanlı görünüyor.