Taciz skandalı ile şu aralar gündemde olan Kevin Spacey, House of Cards dizisininden çıkarılmasının ardından şimdide rol aldığı yeni filmlerinden çıkarılıyor. Çekimleri sona eren All The Money In The World filminden de çıkarılan Spacey’nin sinema hayatı bitiyor diyebilir miyiz?

Ridley Scott‘ın yönetmenliğini üstlendiği All The Money In The World filminin başrolünde Spacey yer alıyordu, ancak taciz skandallarından sonra filmin yapımcı şirketi Sony Pictures aktör ile anlaşmasını bozdu ve onun rolünü Christopher Plummer‘a devretti. Spacey’nin sahneleri çıkarılarak yerine Plummer’ın sahneleri eklendi ve hatta fragmanda bu şekilde servis edildi.

Filmde 16 yaşındaki John Paul Getty’nin kaçırılması ile başlayan olaylar, anne Gail’in zengin büyükbabasından fidye parasını istemesi ve büyükbabanın bunu reddetmesi ile gelişir. Umutsuzca çırpınan Gail bundan sonra oldukça öfkeli ve saldırgan bir tutum içerisine girer. Gerçek sevginin karşısında zamana karşı bir yarış başlamaktadır… Filmin diğer oyuncu kadrosunda Michelle Williams ve Mark Wahlberg yer alıyor. Filmin vizyon tarihi ise 22 Aralık olarak belirlendi.