Deadpool filminin devam çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Birinci filmdeki aynı kadro ile çekilecek olan filme yeni bazı karakterler girecek. Bu karakterlerden önemli olanlardan biride Cable ve Domino!

İlk filmin sonunda munzur karakterimiz Deadpool filme Cable karakterinin gireceğinin müjdesini vermiş, hayranlarını epey bir heyecanlandırmıştı. Sonrasında ise Domino karakterini de göreceğimiz resmileşmişti. Ancak bu karakterleri kimin canlandıracağı ise koca bir soru işareti olarak kalmıştı. Film eleştirmeni Jeff Sneider, Popcorn Talk’ta yayınlanan Meet The Movies programına verdiği röportajda ortaya bir dedikodu attı ve her iki rol için de bir isim söyledi. Söylenenlere göre Cable Kyle Chandler, Domino ise Mackenzie Davis olacak. Cable, ciddi sinirli bir asker ve telepatik-telekinetik güçleriyle de çok güçlü bir karakter. Domino ise aynı Deadpool gibi bir takım deneyler sonucu gücünü elde eden bir keskin nişancı ve süper asker.

deadpool-2-kyle-chandler-and-mackenzie-davis-are-wanted-as-cable-and-domino

Şimdilik sadece birer dedikodudan ibaret olan haberin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniliyor. Deadpool 2’nin çekimleri 2017 Ocak-Şubat civarlarında başlayacak ve 2018’de vizyona girecek.