Geçen sene “Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House” filminde birlikte rol alan Oscar ve üç Altın Küre adayı Liam Neeson ve “13 Reasons Why” dizisinde izlediğimiz Kate Walsh bir kez daha aynı filmde buluşmaya hazırlanıyor. İkili bağımsız aksiyon ve gerilim filmi “Honest Thief”in başrollerini üstlenecek.

Netflix’in Altın Küre ve dört Emmy adayı dizisi “Ozark”ın yaratıcılarından Mark Williams filmin yönetmenliğini üstleniyor. 2016 yılında Gerard Butler’lı “A Family Man” ile karşımıza çıkan Williams, filmin senaryosunu Steve Allrich ile birlikte yazıyor. Çekimlerine Kasım ayının başında başlanacak filmin yapımcıları ise Craig Chapman, Tai Duncan, Myles Nestel ve yönetmen Williams.

“Honest Thief”, aşık olduğu ve artık dürüst bir hayat yaşamak istediği için teslim olmaya çalışan bir banka soyguncusuna (Liam Neeson) odaklanıyor. Ganimetlerini sakladığı depolama tesisinde çalışan bir kadına (Kate Walsh) aşık olan soyguncu, teslim olmaya çalıştığı polislerin kendisinden daha yozlaşmış olduğunu fark eder. Soyguncunun adını temize çıkarmak için mücadele etmesi gerekecektir.