Son yıllarda “Yaşamın Kıyısında”, “Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri” ve “Uğur Böceği” gibi önemli filmlerde kendisine yer bulan Oscar adayı genç yıldız Lucas Hedges’ın başrolünü üstlendiği LGBTİ draması “Boy Erased”in ikinci fragmanı görücüye çıktı.

Genç başrole filmde Oscar ödüllü Russell Crowe ve Nicole Kidman, Altın Küre adayı Joel Edgerton, Emmy ve Tony ödüllü Cherry Jones, Grammy ödüllü Michael “Flea” Balzary, yönetmen Xavier Dolan, Joe Alwyn ve Troye Sivan gibi isimler eşlik ediyor. 2015 yılında “Geçmişten Gelen” filmi ile yönetmenliğin tadına bakan başarılı aktör Joel Edgerton bu filmle birlikte ikinci kez kamera arkasına geçiyor ve aynı zamanda senaryoya da imza atıyor.

Jared küçük bir Amerikan kasabasında yaşayan genç bir delikanlıdır. Baptist bir papazın oğlu olan Jared ailesiyle çatışmaktadır. 19 yaşındaki genç delikanlı bir ültimatom ile karşı karşıya kalır. Ya bir eşcinsel dönüşüm terapisi programına katılacaktır ya da ailesi, arkadaşları ve inançları tarafından terk edilerek sürgüne gidecektir. Bu yolculuk, bir gencin kimliğinin her yönünü sorgulamaya zorlanırken kendini bulmak için verdiği mücadelenin gerçek hikayesidir.

“Boy Erased” ülkemizde 22 Mart 2019 tarihinde gösterime girecek.