Bir ay önce çekimlerine Avustralya’da başlanan Thor: Ragnarok filminde yer alıp almadığı hala bir soru işareti içinde olan Mark Ruffalo sonunda bu duruma instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla çare buldu.

Görselin açıklama kısmına ‘Bu filmi yapmak gerekten çok eğlenceli. Taika Waititi, Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Marvel’e çok teşekkür ederim.’ notunu da düşmeyi unutmamış.

Son bir yıldır dedikoduları bitmeyen, açıklamalara rağmen somut bir kanıtın olmadığı Hulk’ın geri dönüşü aslında bu filmde çok fazla olmayacak. Çünkü dünya dışında bir gezegende geçen bu filmde Dr. Bruce Banner’ın dünyayı terk etmesi çok büyük olasılık olmadığı için de Mark Ruffalo bu filmde kısıtlı olarak izlenebilecek.

Thor: Ragnarok‘da Chris Hemsworth‘u Gök Gürültüsünün Tanrısı Thor, Tom Hiddleston‘ı Loki, Mark Ruffalo‘yu the Hulk, Idris Elba‘yı Heimdall ve Sir Anthony Hopkins‘i Odin olarak izlerken, Tessa Thompson‘ı Valkyrie, Karl Urban‘ı Skurge ve Cate Blanchett‘i ise asıl kötü karakter Hela olarak göreceğiz.

Taika Waititi‘nin yönettiği film 3 Kasım 2017’de gösterime girecek.

Kaynak: comingsoon