Marvel sinematik evreninin kahramanları 10. yıl kutlaması için bir araya geldi ve Vanity Fair dergisinin Aralık sayısına kapak oldu.

“Avengers: Infinity War” filminde göreceğimiz tüm kahramanların yer aldığı görsellerde Captain America, Hulk, Iron Man, Black Widow, Thor, Hawkeye ve Doctor Strange gibi kahramanları görmek mümkün. Bu arada Yenilmezler serisininde 4. filmi ile birlikte sona ereceği açıklandı. Yapımcı Kevin Feige ise yolda daha gelmek üzere olan en az 20 Marvel filmi daha olacağı söyleyerek Marvel fanatiklerini oldukça sevindirdi.

Avengers için onaylanmış oyuncular arasında Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Scalett Johansson, Chris Hemsworth, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olson, Jeremy Renner, Çadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland, Josh Brolin ve Paul Rudd gibi isimler yer alıyor.

İki bölüm olarak seyircilerle buluşacak ve Russo kardeşlerin yöneteceği filmin ilk bölümü “Avengers: Infinity War” 27 Nisan 2018’de vizyona girecek.