Başrollerinde Amy Adams ve Jake Gyllenhaal‘ın yer aldığı merakla beklenilen Tom Ford filmi Nocturnal Animals‘ın soundtrackinden bir parça yayınlandı.

Soundcloud üzerinden servis edilen şarkının adı “Wayward Sisters“. Filmin müziklerinin bestesi Abel Korzeniowski‘ye ait. Korzeniowski bu zamana kadar A Single Man, Escape from Tomorrow, Big Animal ve Penny Dreadful gibi yapımların müziklerini besteledi. Filmin müziklerinin tamamının ise yakın bir zamanda yayınlanması bekleniliyor.

Austin Wright‘ın 1993 tarihli “Tony ve Susan” romanından uyarlanan film, konusunu yaşanmış bir hikâyeden alıyor. İkinci evliliğinde mutluluğu yakalayan Susan (Amy Adams) kendini, eski kocasının aldığı, içinde el yazılarının bulunduğu bir kitapla birçok hikâyenin içinde bulur. Aradan geçen 20 yıl ardından bu hikâyeler içinde hikâyeler gün ışığına çıkacak ve farklı olaylara ışık tutacaktır. Smokehouse Pictures‘ın finanse ettiği filmin yapımcılığını George Clooney ve Grant Heslov üstleniyor. Film 9 Aralık’ta tüm dünyada sinema salonlarında yer alacak.