Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures, yaklaşmakta olan Ocean’s 8‘in ilk posterini yayımladı. Bu film popüler Ocean’s 11 filminin franchise’i olarak tüm kadın üyeleri ile yeniden oluşan bir devam.

Başrol olan Sandra Bullock, seri olarak filmin yerleşimine açıklık getirerek “Yeniden başlatma değiliz. Biz sadece bir ‘bu 2017 yılında olan biten’. hikayesi. Danny Ocean’ın aynı ailede büyüyen başka bir aile bireyinin paralel öyküsü ve Debbie’nin tüm bu şaşırtıcı, güçlü kadınlarla hapisten çıktığında ne olacağı. “

Yaz 2018’de, Debbie Ocean (Sandra Bullock), yüzyılın soygununu New York’un yıldızlarla dolu yıllık Met Gala’sında yapmaya çalışırken gelgitlik oluşacak. İlk durağı mükemmel mürettebatı bir araya getirmektir: Lou (Cate Blanchett);Nine Ball (Rihanna); Amita (Mindy Kaling); Constance (Awkwafina); Rose (Helena Bonham Carter); Daphne Kluger (Anne Hathaway) ve Tammy (Sarah Paulson). Matt Damon (muhtemelen diğer üç filmdeki karakteri Linus Caldwell), James Corden bir sigorta araştırmacısı olacak ve Dakota Fanning‘in de rolü var. Kim Kardashian, Kendall Jenner, Anna Wintour, Adriana Lima ve Katie Holmes‘un kahramanları olacaktır.

Oscar adayı yönetmen Gary Ross, Steven Soderbergh ve Olivia Milch ile yazdığı senaryonun ayrıca yönetmen koltuğuna da oturuyor.