Pirates5Bar

Karayip Korsanları filminin devamı olarak çekilecek “Pirates of the Caribbean 5” için, kadın başrol oyuncusu henüz bulunamadı. Varierty‘nin haberine göre arayış halen devam ediyor.

Kendisini 5. kez Kaptan Jack Sparrow olarak izleyeceğimiz Johnny Depp, yine filmin başrolünde. Kesinleşen diğer oyuncular arasında Geoffrey Rush ve sürpriz yumurtadan çıkan Javier Bardem yer alıyor. Hal böyle olunca filme tabi ki de bir kadın başrol gerekiyor. Elbette Disney’in, yeni film için düşündükleri alternatif isimler var. Şöyleki; Lucy Boynton (Miss Potter, Ballet Shoes), Alexandra Dowling (Hammer of the Gods, “The Musketeers”), Kaya Scodelario (The Maze Runner, “Skins”), Jenna Thiam (Vie sauvage, “The Returned”) ve Gabriella Wilde (Endless Love, Carrie) bu isimler arasında.. Kimin seçileceği ise Disney’in ve yönetmenin tercihine bağlı.

Bu arada film ile ilgili ufak bir haberi daha geçelim. Maleficent filminde rol alan genç oyuncu Brenton Thwaites‘ında filme dahil olduğu, hatta Henry isminde romantik bir askeri canlandıracağı duyuruldu. Film, 7 Temmuz 2017 yılında tüm dünyada vizyona girecek.