90’lı yılların en popüler gençlik dizilerinden olan ve dev ekrana geçiş yapan  Power Rangers’dan yeni bir poster yayınlandı. Lionsgate‘in yapımcılığını üstlendiği filmin bu posterinde Ranger’ların kullandıkları robotlar ‘Zords’ların bir sis arkasında saklandıklarını görebilirsiniz. Ayrıca kötü düşmanları Rita Repulsa‘dan da bir görsel paylaşımı da galeride bulunuyor.

Saban‘ın Power Rangers’ında küçük kasaba Angel Grove  uzaylı bir tehdit tarafından ortadan kaldırılma eşiğinde olduğunu öğrenilir ve bunun sonucunda  olağanüstü şeyler haline gelmesi gereken beş sıradan lise öğrencisinin maceralarını konu alıyor. Kader tarafından seçilen kahramanlarımız, gezegeni kurtarabilecek tek kişi olduklarını hızla keşfederler. Fakat bunu yapmak için, gerçek hayatta olan sorunların üstesinden gelmek ve Power Rangers olarak çok geç olmadan bir araya gelmek zorunda kalacaklar.

Dean Israelite‘in yönetmenliğindeki filmde Dacre Montgomery, RJ Cyler, Naomi Scott, Becky G, Ludi Lin, Elizabeth Banks, Bryan Cranston ve Bill Hader yer alıyor.

Power Rangers

Power Rangers

Kaynak: comingsoon