Merakla beklenen Quentin Tarantino filmi “Once Upon a Time in Hollywood” kadrosuna yedi yeni oyuncu kattı.

İki Oscar ödüllü yönetmen Quentin Tarantino’nun merakla beklenen yeni filmi “Once Upon A Time In Hollywood”ta kadro neredeyse tamamlandı. Filmin kadrosuna dahil olan son isimler, genç yıldız Dakota Fanning, “Homeland” ve “Billions” ile tanınan Altın Küre ödüllü Damian Lewis, Luke Perry, Emile Hirsch, Clifton Collins, Keith Jefferson ve Nicholas Hammond oldu.

Filmin oyuncu kadrosunda halihazırda Oscar ödüllü Brad Pitt, 2015 yapımı “Diriliş”ten bu yana beyaz perdede izleyemediğimiz Leonardo DiCaprio, DC filmlerinin Harley Quinn’i Margot Robbie, Oscar adayı Burt Reynolds, Timothy Olyphant, Kurt Russell, Michael Masden ve Tim Roth yer alıyor. Senaryosu da yönetmen Quentin Tarantino tarafından yazılan “Once Upon A Time In Hollywood” ülkemizde 23 Ağustos 2019’da gösterime girecek.

Charles Manson cinayetlerinin yaşandığı 1969 yazında Los Angeles’ta geçen film, eski western türü televizyon dizisi yıldızı Rick Dalton ve uzun süreli dublörü Cliff Booth üzerinden ilerliyor. Artık tanıyamadıkları Hollywood’ta yollarını bulmaya çalışan ikilinin ünlü yan komşusu ise Manson cinayetlerine kurban giden Sharon Tate olacak. Usta yönetmen Roman Polanski’nin eşi olan Sharon Tate, 9 Ağustos 1969’da Los Angeles’taki evinde Manson tarikatı üyeleri tarafından katledilmişti. Tate öldürüldüğünde 8 aylık hamileydi.