Usta yönetmen Tarantino’nun daha önce Manson Ailesi’nin cinayetlerinin anlatılacağı yeni filmi için hazırlıklara başladığını sizlere buradan duyurmuştuk.

Tarantino bu filmin senaryosunun hazır olduğunu duyurdu. Ayrıca yönetmen, şu sıralarda ise projeyi sahiplenecek bir yapım şirketi arıyor. Sekiz filminin de yapımcılığını üstlenen daha önce çalıştığı Harvey Weinstein’ın taciz skandalının ardından yapımcının şirketiyle bağlarını koparan Tarantino, diğer şirketleri filmin senaryosunu yollamış. Yani filmin hangi şirketten çıkacağı ileriki zamanlarda belli olacak.

Daha önce oyuncu seçimi için ise Sharon Tate rolü Margot Robbie‘ye teklif edilmiş ancak henüz resmi bir açıklama gelmemişti. Ardından Jennifer Lawrence‘ın bu proje ile çok ilgilendiği öne sürülmüş, yine kesin bir açıklama olmamıştı. Hollywood Reporter’ın haberine göre Tarantino, bu filmde yer alan bazı karakterleri Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Samuel L. Jackson‘ı düşünerek yazmış. Yani tüm bu isimler Tarantino ile daha önce çalışmış isimler.  Şimdilik #9 olarak adlandırılan projenin çekilerinin 2018 yılının sonlarına doğru başlaması bekleniliyor…