Tarantino imzalı çekimleri henüz başlamayan ancak yakın zamanda başlayacak olan “Once Upon a Time in Hollywood” filminin tanıtımı yapıldı.

Şu aralar başlayan Cinemacon2018 etkinliğine katılan Quentin Tarantino & Leonardo DiCaprio ikilisi film hakkında konuştu. Brad Pitt‘inde rol alacağı film için DiCaprio çok heyecanlı olduğunu söyledi. Colosseum at Caesar’s Palace’de gerçekleşen etkinlikte boy gösteren Tarantino film için, “Film, 1969 Hollywood döneminde, hippiler devrimi sırasında karşı-kültür patlaması sırasında gerçekleşecek. Yaz boyunca, azar azar, bloke bloke, Los Angeles’ı 1969’ların Psychedelic (bir uyuşturucu türü) Hollywood’una dönüştüreceğiz” dedi.  Tarantino, ayrıca Pitt ve DiCaprio’nun Robert Redford ve Paul Newman ikilisine benzettiğini ve bu eşleşmeyi bu şekilde oluşturduğunu söyledi. DiCaprio ise “henüz yapmadığınız bir film hakkında konuşmak zor ancak Django Unchained’den sonra Tarantino ile çalışmaya geri dönmekten dolayı çok heyecanlıyım” dedi.

Filmin tanıtımında Margot Robbie‘nin adı geçmiyor. Bu da güzel oyuncu ile henüz anlaşılmadığını gösteriyor. Film hakkında daha fazla detayların önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniliyor.