Legendary Pictures ve Universal Pictures başrolünde Matt Damon‘ın olduğu The Great Wall‘dan uluslararası bir poster yayınladı.

Küresel süperstar Matt Damon’ın üstlendiği ve çağımızın en nefes kesici görsel stilistler biri olan Zhang Yimou‘nun yönettiği filmde dünyanın en ikonik yapısı üzerinde insanlık için cesur bir duruşun elit bir yapımın güç hikayesi anlatılmaktadır. Yimou’nun ilk İngilizce projesi olan bu film Çin’de şimdiye kadar çekilmiş en büyük filmi.

Paralı savaşçı (Damon) The Great Wall’da hapsolmuş zaman dünyanın en büyük harikalarından biri arkasındaki gizemi keşfeder. Yağmacı hayvanların dalga dalga olarak devasa yapısı kuşatmıştır, servet kazanma hırsı artık bir kahramanlığa doğru bir yolculuğa dönüşür, hayal bile edilemez ve görünüşte durdurulamaz bir güce sahip olmak ve yüzleşmek için seçkin savaşçıların olduğu büyük bir ordu katılır.

Jing Tian, Pedro Pascal, Willem Dafoe ve Andy Lau gibi oyuncularında yer aldığı The Great Wal, 3D olarak 17 Şubat 2017’de beyaz perdede yer alacak.

The Great Wall

The Great Wall

Kaynak: comingsoon