The Hunger Games: Mockingjay Part 2 IMAX Poster Revealed

Lionsgate merakla beklenen filmi The Hunger Games: Mockingjay – Part 2′den IMAX seçeneği için özel bir poster yayınladı.

Panem ulusunun tam ölçekli savaşı ile Katniss son hesaplaşma için Cumhurbaşkanı Snow (Donald Sutherland) ile yüzleşir. Gale (Hemsworth), Finnick (Sam Claflin) ve Peeta (Hutcherson) ile Katniss  Mıntıka 13 ünitesinden bir misyonu ile hayatlarını riske atarak, saplantı haline gelen Cumhurbaşkanı Snow’a yönelik bir suikast girişimini sahneye koyacaklardır. Ölümlü tuzaklar, düşmanlar ve ahlaki seçimler gibi Katniss’in Açlık Oyunları’nda karşılaştığı herhangi bir alanda daha mücadele edecek.

Francis Lawrence tarafından yönetilen, Peter Craig ve Danny Strong tarafından yazılan The Hunger Games: Mockingjay – Part 2’da Jennifer Lawrence, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Willow Shields, Sam Claflin, Jena Malone, Stanley Tucci ve Donald Sutherland‘ın The Hunger Games ve The Hunger Games: Catching Fire’daki rollerine geri döndüklerini görüyoruz. The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 filminde olan Julianne Moore, Mahershala Ali, Natalie Dormer, Wes Chatham, Elden Henson ve Evan Ross da bu final filminde yerlerini alıyorlar.

Büyük bir umutla beklenen The Hunger Games: Mockingjay – Part 2, 2D, 3D ve IMAX 3D olarak 20 Kasım 2015’de tüm dünyada gösterime girecek.

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

Kaynak: comingsoon