Bu posterin bir versiyonu, bu ayın başlarında Londra’daki Marka Lisanslama Fuarı’nda tespit edildi, şimdi 20th Century Fox, The Predator hareket posterini meraklılar için sundu.

Boyd Holbrook, Olivia Munn, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key, Thomas Jane, Jacob Tremblay, Yvonne Strahovski, Alfie Allen, Sterling K. Brown ve Edward James Olmo‘nun oyuncu kadrosunda yer aldığı, senaryoyu Fred Dekker’la birlikte yazan yönetmen Shane Black daha önce filmin ilk iki filmin devamlılığında kaldığını ve serinin tam olarak yeniden başlatılmadığını doğruladı. Senaryoda, filmin tekil bir başlığına sahip olduğunu ve filmin R derecesi taşıyacağını gösteren bir referans olduğunu söyledi.

Orijinal The Predator, John McTiernan tarafından yönetildi ve Arnold Schwarzenegger, her şeyden önce avın heyecanını taklit eden yabancı bir varlığın saldırısına maruz kalmış bir Birleşik Devletler özel kuvvetler ekibinin lideri olarak rol aldı. Bunu, Fox’un Alien franchise’iyle geçirmeden önce 1990’da Predator 2 adlı doğrudan bir netice izledi, daha sonra ise Alien vs. Predator ve AvP: Requiem ile takip etti.

2010 yılında Nimrod Antal, Predators adlı yeni bir filmin yönetmenliğine atanmıştı.

The Predator’ın gösterim tarihi 3 Ağustos 2018 olarak belirlendi.