Paramount Pictures, Transformers: The Last Knight‘dan kısa bir video yayınladı.

Serinin beşinci filminde Transformers’ın temel mitlerini parçalayıp, kahraman olmanın ne anlama geldiğini yeniden tanımlıyor. İnsanlar ve Transformans üyeleri savaş halindeyken Optimus Prime kaybolur. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı, geçmişteki sırlara, Dünya’daki Transformatörler gizli geçmişi içine gömülmüş yatıyor. Dünyamızı kurtarmak olası bir ittifakın omuzlarına düşüyor: Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee, İngiliz Lord (Sir Anthony Hopkins) ve Oxford Profesörü (Laura Haddock).

Herkesin hayatında, fark yaratmaya çağrılarak bir an gelir. Transformers: The Last Knight’da avlananlar kahraman olurlar. Kahramanlar kötü adam olurlar. Yalnızca biri dünya hayatta kalır: onlar ya da biz.

Filmde Josh Duhamel’ı Yarbay Lennox, Stanley Tucci‘yi Joshua Joyce, Jerrod Carmichael‘ı Desi ve Isabela Moner’ı filmin kadın liderlerinden Izabella’yı canlandırıyor.

Michael Bay‘in yönetmenlik koltuğuna tekrardan oturduğu filmin senaristliğini Art Marcum & Matt Holloway ve Ken Nolan yapıyor.

Transformers: The Last Knight’ın vizyon tarihi 23 Haziran 2017. Bumblebee spin-off’un gösterimi 8 Haziran 2018 ve 6’ıncı Transformers ise 28 Haziran 2019’da planlanıyor.

Kaynak: comingsoon