Wonder Woman 2‘den Gal Gadot’lu yeni kare geldi. DC Sinematik Evreni’nin şimdiye kadarki en başarılı filmi kabul edilen “Wonder Woman”ın devam halkasından gelen son karede, ikonik süper kahraman Diana Prince‘i bir kez daha savaş kostümü ile görüyoruz.

821 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ve Amerikan Yapımcılar Birliği tarafından En İyi Film dalında aday gösterilen “Wonder Woman”ın devam halkasında başrol bir kez daha İsrailli güzel yıldız Gal Gadot‘a emanet. 1947’den 1991’e dek süren Soğuk Savaş döneminde geçecek olan filmin tam zaman dilimi ise 1984 yılı olacak.

Game of Thrones” ve “Narcos” gibi önemli dizilerde yıldızı parlayan ve son yıllarda Hollywood’un aranan isimlerinden biri haline gelen Şilili-Amerikalı aktör Pedro Pascal‘ın kadrosunda yer aldığı ve tahminen Wonder Woman’ın yanında saf tutacağı devam halkasında kötü karakter Cheetah’ı ise genellikle komedilerle tanıdığımız, Altın Küre adayı oyuncu Kristen Wiig canlandıracak. İlk filmin Steve Trevor’ı Chris Pine da filmin kadrosunda yer alıyor. Trevor karakterinin nasıl geri döndüğü ise şu an için bilinmiyor…

İlk filmin yönetmeni Patty Jenkins‘in bir kez daha kamera arkasına geçtiği devam halkası “Wonder Woman 2” 1 Kasım 2019’da vizyona girecek.