“Annie Hall”, “Manhattan” ve “Midnight in Paris” gibi filmlerle tanınan ve son olarak 2017 yılında “Wonder Wheel” ile karşımıza çıkan dört Oscar ödüllü usta yönetmen Woody Allen’ın merakla beklenen yeni filmi “A Rainy Day in New York”un ilk fragmanı ve posteri görücüye çıktı.

Filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosunda “Call Me by Your Name”in Oscar adayı başrolü Timothée Chalamet, son zamanlarda oyunculuğa iyice alışan şarkıcı Selena Gomez, “Maleficent”ın Aurora’sı olarak yıldızı parlayan Elle Fanning, iki Oscar adaylığı bulunan Jude Law, “Rogue One” ile hatırlanan Diego Luna, “Ray Donovan” dizisiyle beş yıl üst üste Altın Küre’ye aday gösterilen Liev Schreiber gibi isimler yer alıyor.

Hikaye detayları henüz tam olarak bilinmeyen “A Rainy Day in New York”, hafta sonu için New York’a gelen genç bir çifte (Timothée Chalamet ve Elle Fanning) odaklanıyor. Şehir çiftin hayatına yağmurlu kötü bir hava ve bir dizi macera getiriyor. Amerika vizyon tarihi henüz belli olmayan filmin önümüzdeki sonbahar aylarında Avrupa ülkelerinde gösterime girmesi bekleniyor.

Rainy Day trailer

The official trailer for "A Rainy Day in New York".

Posted by Woody Allen on Friday, May 17, 2019