Perşembe, Ağustos 6, 2020

Yazarlar

Ayça Özbay
4 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Burcu Yucal
14 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Emre Şeker
11 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Esra Aydemir
19 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Evrim Vurdu
3049 İÇERİKLER2 YORUMLAR
Avatar
4 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Merve Hazal Taşdemir
17 İÇERİKLER1 YORUMLAR
Oğulcan Bozdemir
32 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Oğuz Aksu
17 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Avatar
6 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Özlem Özakdoğan
3005 İÇERİKLER3 YORUMLAR
Reha Kadak
5 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Selen Ergen
1567 İÇERİKLER1 YORUMLAR
Taflan Deniz
5 İÇERİKLER1 YORUMLAR
Avatar
0 İÇERİKLER0 YORUMLAR

Biraz ordan, biraz burdan …

Bir tarafta büyüleyici notalar, diğer tarafta su gibi akıp giden kelimeler. Gözleri kamaştıracak performansların yanı başında içine dahil olmak istenen sekanslar.  Sıradan hayatları güzelleştirip anlam katan bu detaylar kuşkusuz daha çok ilgi ve alakayı hak ediyor.

Günümüz insanının karmaşasında boğulduğu iş dünyası, bitmek bilmez sınav deryasında kaybolan okul hayatı, yetiştirilmesi gereken projeler, saatlerce kafa yorulan ilişki durumları derken bu güzel detayları gözden kaçırmamak ayrı bir efor gerektiriyor. Biz de hazır dinlemeyi, izlemeyi, okumayı bu kadar seviyorken neden herkesin yararlanabileceği, detaylara hakim olmasını sağlayacak ve önemli etkinlikleri ıskalamasını engelleyecek bir sanat-kültür ajandası hazırlamıyoruz diye düşündük.

Yaklaşık üç yıl önce televizyon ekranına tutkun bir avuç yabancı dizi sever tarafından kurulan Bir Dizi Haber yollarımızın kesişmesine vesile olurken, birbirimizden öğrendiğimiz yepyeni şeyler bu yolculukta da fenerimiz haline geldi.

Özellikle sitenin fikir annesi Özlem’in müziğe olan tutkusu, görsel tasarım işini üstlenen Umut’un elinin inceliği ve diğer yazarların tatlı kalemleri ile müzik, kitap, film, sergi, tiyatro haberleri, konserlerden izlenimler, detaylı kitap ve film incelemeleri Kültür Elması etiketi ile bundan böyle ekranınızın bir köşesinde yer alacak.

Katıldığımız konserler, okuduğumuz kitaplar, izlediğimiz filmler yalnız bizler için değil, paylaşarak çoğaldığımız sizler için de olacak.

Sanatın  kaptanlığı ile çıktığımız güzel yolcuklara…