Bu yeni bir 50 Shades skandalı olabilir. Verilen bilgilere göre, açıkçası yazar E.L. James‘in kendisinin yapmış olduğu bilgiler doğrultusunda yazmış olduğu yeni  ‘50 Shades of Grey‘ kitabının ana taslağı çalınmış.

Polis şu anda yayınlaması yaklaşan kitabın çalınması ile ilgili araştırmalarını geniş çaplı bir şekilde sürdürmekte.

Grey by EL James

Yayıncı Penguin Random House, böyle bir hırsızlık olayının nasıl meydana gelmiş olabileceğine dair soru işaretleri içerisinde kalmış durumda. James sadece bu kitapla ilgili yeni bilgileri kendi Twitter hesabından yayınlamış ve hırsızın bu hesap bilgileri sayesinde orjinal kopyayı ele geçirdiği düşüncesine girilmiş. Bu ayın başlarında, yazar  Fifty Shades of Grey spinoff’unda playboy Christian Grey’in tarafından hikayeye bakılacağını belirtmişti.

Penguin Random House bu yeni kitabın yayınlanma tarihinin baş karakter Christian Grey’in doğum günü olan 18 Haziran’da yayınlanacağını belirtmişti.

Fifty Shades of Grey

E.L. James ‘Christian karmaşık bir karakter. Okuyucular her zaman onun arzularına, motivasyonlarına ve onun sorunlu geçmişine hayran olmuştur. Ayrıca, herkes bildiği gibi, iki tarafında ayrı bir hikayesi var.’ diyerek yeni kitap hakkında küçük bir tüyo vermişti.

Bakalım çalınan yeni kitap hakkında iyi haberler alabilecek miyiz?

Kaynak: digitalspy